Homologacja, Wzornictwo przemysłowe, Projekt samochodu, Biuro konstrukcyjne – Bogate doświadczenie w projektowaniu oraz nowoczesne maszyny. Zapraszamy! | OKB

Wzornictwo przemysłowe

42 237 11 68
Programowanie CAD/CAM.

Oferujemy usługi w zakresie wzornictwa przemysłowego. Wymiana danych pomiędzy zespołem stylistów i konstruktorów już od pierwszych etapów projektu, zapewnia nie tylko wysoką estetykę i ergonomię produktów ale również ich technologiczność i niezawodność.

Prototypownia

Oferujemy możliwość przygotowania obiektów badawczych oraz wypożyczenia nadwozi do badań

Kompetentny i przyjazny team

Tworzymy młody, pełen energii i zaangażowania zespół, chętny do podejmowania nowych wyzwań

Projekt samochodu

Współpraca doświadczonych inżynierów oraz designerów już od wstępnej fazy projektu, gwarantuje spełnienie najwyższych wymagań klientów zarówno w zakresie estetyki i ergonomii, jak również technologiczności projektowanego wyrobu. Na życzenie klientów przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje produktów, które mogą być wykorzystane na etapie walidacji projektu jak również użyte w materiałach reklamowych lub katalogach.

Własny dział homologacji

Kompleksowo realizujemy procesy badań homologacyjnych pojazdów i ich komponentów, według wymagań przepisów krajowych i europejskich.

Współpraca z uczelniami wyższymi

Zrealizowaliśmy dotychczas wiele projektów we współpracy z polskimi uczelniami technicznymi. Prowadzimy stałą współpracę w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń, a także komercjalizacji wyników wspólnych prac badawczo-rozwojowych.

Krzesełko Kardiologiczne
OKB
Pojazd dostawczy o napędzie elektrycznym kategorii N1
OKB
Inne realizacje
1
1
2
OKB
2
3
OKB
3
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.